Valga Muusikakool kasutab e-päevikusüsteemi Stuudium

 

LAPSEVANEMATELE

Lapsevanema kontole sisselogimise protsess sõltub sellest, mis andmed kool Stuudiumisse juba kandnud on.

Kõige lihtsam on toimetada nii:

 • klõpsa sisselogimislehel oleval  "Esita andmed ja taotle kontot"

https://valgamuusikakool.ope.ee/auth/help?lang=et

või

https://valgamuusikakool.ope.ee/konto

 • Kui administraator sinu taotluse üle vaatab ja heaks kiidab, saad meiliaadressile info sisse logimise kohta.

 

Kui oled koolilt saanud info, et lapsevanemate andmed on juba Stuudiumisse sisestatud (ja sisaldavad ka meiliaadressi), saad sisse logida nii:

 1. klõpsa sisselogimislehel kollasel lingil "saada mulle ligipääsuandmed"
 2. sisesta oma nimi
 3. Stuudiumis olevale meiliaadressile saadetakse link, millel klõpsates saab endale salasõna valida.

Kui profiilis (õiget) meiliaadressi ei ole, on sisse logimiseks sellised variandid:

 • kui kool on sisestanud lapsevanemate isikukoodid, saab sisse logida ID-kaardiga (ja seejärel endale sobiva salasõna määrata ja muid profiili andmeid täiendada)
 • kui profiilis pole ka isikukoodi, on sul kaks varianti:
  • palu oma meiliaadress ja/või isikukood lisada oma lapse klassijuhatajal või kooli IT-tugiisikul
  • klõpsa sisselogimislehel oleval kollasel lingil "Esita andmed ja taotle kontot". Kui administraator on taotluse üle vaadanud ja heaks kiitnud, saad meiliaadressile info sisse logimise kohta.

KASUTAJAKONTODE SIDUMINE

Kui sul on kasutajakontod mitme erineva haridusasutuse Stuudiumis, saad need kontod omavahel siduda. See tähendab, et edaspidi piisab sellest, kui logid sisse vaid ühte Stuudiumisse. Erinevate haridusasutuste vahel liikumiseks tekivad sulle navigatsiooniribale logod, kuhu klikkides saad ühest Stuudiumist teise hüpata.

Seoseid võid luua mitu ning sinu roll neid ei mõjuta – näiteks võid olla ühes koolis õpetaja, teises koolis lapsevanem ning jälgida ka teise lapse tegemisi lasteaias.

Kuidas kontosid siduda?

Logi sisse mingisse Stuudiumisse – ei ole oluline, millisest haridusasutusest alustada. Ava oma profiil. Sealt leiad nupu "Seo oma konto teise kooliga". Kliki sellel ja järgi juhiseid!

Esmalt pead teises õppeasutuses sisse logima ja kinnitama, et tahad seost luua. Seejärel kontrollitakse su isikuandmeid ja veendutakse, et need klapivad. Kui nüüd seose kinnitad, siis edaspidi hoitakse su isikuandmed sünkroonis.

Edaspidi tähendab ühes asutuses sisse logimine, et oled kõikidesse sisse loginud – ning välja logimine väljub samuti kõikidest Stuudiumitest!