Pilliklubi vol. 3

KONTSERT

13. detsembril kell 16.00

Solfedžo viktoriini tulemused

Ajavahemikul 14.-18. novembril toimus esmakordselt solfedžo võtmemärkide ja terminite viktoriin "Adagio". Osa võttis viktoriinist 110 õpilast.

Kõige edukamad õpilased olid:
2. klassist - Brianna Kommer, Katriin Säre, Greta-Liis Tamm
3. klassist - Aaron Koppel, Mait-Madis Mõttus, Linda Õunapuu
4. klassist - Mereli Laar, Markus Männiste, Oliver Otepalu, Lionel Tiivel, Tõru Teder, Mihail Võlegžanin
5. klassist - Lisette Volmer
6. klassist - Martin Klimov
7. klassist - Alina-Lisett Anufrijeva, Ariete Saar

Kiitus kõikidele osavõtjatele!

Solfedžoõpetajad: Reet, Eve, Ene, Cathlen, Margit

KONTSERT - Burdoonide põrinal

Olete oodatud kontserdile!

Tasuta!

Hea valgalane.

100 aastat muusikakooli on võimas märk.

Õpetajate päev muusikakoolis

Õpetajate päev möödus muusikakoolis natukene teistmoodi. Paljud õpilased astusid esimest korda oma "õpetaja kingadesse" ja andsid teistele õpilastele tunde.

Esimene pilliklubi

Esimene pilliklubi osutus 13 osalejaga rõõmsaks sündmuseks.

JÄÄB ÄRA! - Burdoonide põrinal

INTERPREEDI HAIGESTUMISE TÕTTU

JÄÄB KONTSERT ÄRA

Pilliklubi

Talvise pika pimedaga tekkiva nukrameelsuse vastu on meie targad esivanemad juba aastasadu kasutanud pillimängu.

Alates oktoobrist alustame Valgas muheda Pärimusmuusika Pilliklubiga, kus kord kuus saavad kõik pillimänguhuvilised täiskasvanud

ja noored õppida põnevaid pärimuslikke lugusid kodumaalt ning laiast maailmast.

Kui Sul on kodus viiul, kitarr, kannel, akordion või muu pill ja oskus ning soov seda mängida, siis võta pill ühes ja tule klubisse!

Pilliklubi juhendavad Valga Muusikakooli õpetajad Koidu Ahk, Meelika Hainsoo ja Florent Coubard.

KONTSERT Valga Jaani kirikus

Kontsert on TASUTA!

KONTSERT - Klassikaline Valgre

Kontsert on TASUTA!

Vastuvõetud õpilased

Algavaks õppeaastaks on vastuvõetud õpilased kinnitatud õpperühmadesse. Vastuvõtu kinnitust näete ARNO-keskkonnas. Peagi saabub uutele õpilastele loodud Stuudiumikonto teavitus. Kui on küsimusi vastuvõtu kohta, siis palume helistada tööpäeviti kell 9-15

Tegusat, helidest kõlavat, uut õppeaastat!

KONTSERT - Andrejs Osokins, klaver, Läti

Pilet 6.- €, sooduspilet 4.- €

Koolimaja lahtiolekuajad suvel

27.06 - 1.07 koolimaja avatud kell 8-14

4.07 - 29.07 koolimaja suletud

1.08 - 31.08 koolimaja avatud kell 8-14

Küsimuste korral pöörduda meilitsi kool@valgamuusikakool.ee ;

Peole!

Tunnustame!

Leedus toimunud rahvusvahelisel noorte pianistide konkursil "Polyphonia and Me" saavutas ANETTE ROOP õpetaja Helin Karja klaveriklassist I koha 7. klasside arvestuses. Polüfooniakonkursil oli arvukalt osalejaid Leedust, Lätist, Eestist, Ukrainast ja Bulgaariast. Konkurss toimus virtuaalselt Youtube'i vahendusel.

Palju-palju õnne Anettele ja õpetaja Helinile!

Avalduste esitamine elektroonselt

Võtame avaldusi vastu AINULT elektroonselt. Avalduse esitamiseks tuleb sisse logida ARNO-süsteemi ja avanenud vaates "minu lapsed" alt esitada avaldus.

Taotluse esitamisel tuleb KINDLASTI valida "õppeaasta 2022/2023"

Küsimuste korral palume helistada 76 79615

Otsused vabaõppes õppimise kohta avaldame peale 5. septembrit!

Parim noor instrumentalist 2022 - AKORDION

Eesti Muusikakoolide Liidu konkursil "Parim noor instrummentalist 2022" Tartu ja Lõuna - Eesti regionaalses voorus hinnati meie õpilase MARKUS MÄNNISTE esinemine diplomi vääriliseks.
Markuse õpetaja on MALLE JÄRV.

Õnnitleme!

Anu Kase nimeline ansamblimuusika päev Otepääl

Hingevärinaga oodati sündmuse toimumist nii korraldajate kui ka osalejate poolt.

Tähtede Lava 2022

Valga Muusikakooli õpilane Brianna Paidra osaleb "Tähtede Lava" konkursil.
Vaata ja anna oma hääl!  Brianna Paidra 900 7016

Muusikakooli jõulumarss Valgas

Valga Muusikakooli pere otsustas jõuluootuse aega tähistada jõulumarsiga.

Muusikat täis päev

Muusikat täis päev lõppes tuntud kontsertpianisti etteastega.

Teisipäeval, 7. detsembril toimus muusikakooli saalis järjekordne sündmus Valga Muusikakool 100 raames - klaveripäev. Koolimaja oli hommikust õhtuni täis klaverimuusikat ning väikeseid ja suuri pianiste. Päeva esimeses pooles toimusid klaverimängu töötoad, mida juhendas pianist Johan Randvere, kelle esinemine päeva lõpus klaveripäevale viimase lihvi andis.

VMK 100 - pärimusmuusika tantsutuba

Pärimusmuusika tantsutuba 21. novembril kell 16 Valga Muusikakooli saalis.

Majja sisenedes palume kanda maski! Sündmusel saab osaleda vaktsineerimist või Covid-19 haiguse läbipõdemist kinnitavate tõendite olemasolul!

Klahvikampaania on avatud!

(trummipõrin)...  KLAHVIKAMPAANIA on avatud!

Soovid omanimelist klaveriklahvi  või jagada klahvi sõprade ja perega? Nüüd on selleks võimalus!

Uuri täpsemalt siit - https://www.valgamuusikakool.ee/klaver/

Uued käitumisjuhised alates 1. novembrist

Alates 1. novembrist järgime muusikakoolis järgmisi käitumisjuhiseid:

***    Kuni 18 aastased õpilased ei pea esitama Covid-tõendit ega kuulu muusikakoolis testimisele eeldusel, et nad testitakse üldhariduskoolis.
***    Haigustunnustega või isolatsiooni määratuna kooli ei tule!
***    Kooli üldkasutatavates ruumides kanname kõik - õpilased ja kooli töötajad - maski!
***    Õpilastel palume kooli tulla võimalikult täpselt tunni alguse ajaks.
***    Kui õpilased on üldhariduskoolist distantsõppel, siis teatavad nad muusikakooli ja neile korraldatakse distantsõpe ka muusikakoolis

Hoiame vahet ja peseme või desinfitseerime käsi!

Kooli juhtkond

Hea vilistlane, endine õpilane ja õpetaja!

Valga Muusikakool saab 100-aastaseks. Järgmise aasta 11. juunil tähistame juubelit kontsert-aktuse ja kokkutulekuga.

Soovime koolipere endiste liikmete kontaktandmeid värskendada.

Palun täida küsitlus – KLIKKA

ja kanna ennast ka kaardile „Valga Muusikakoolist muusikasse“ – (kaardile kandmiseks on vajalik gmaili konto ) KLIKKA

Kaardile märkimise õpetuse leiad SIIT

Kodulehel info siin - https://www.valgamuusikakool.ee/valga-muusikakool/100-aastane-valga-muusikakool/kannakaardile/