VMK100 KONTSERT - Akordion peab sünnipäeva

Akordion tähistas oma sünnipäeva kontserdiga 9. mail.

Külla olid kutsutud sõbrad oma koolist, kellega mängiti duosid kitarri ja klaveriga.

Külalisi oli tulnud ka Võru Muusikakoolist, meie heast sõpruskoolist läbi aegade. Kaasa lõi ka Tartu I Muusikakooli õpetaja, meie kooli vilistlane, Heli Mõttus-Asson oma õpilasega.

Sünnipäeval mängisid lisaks suguluspillid nii oma koolist kui ka Karksi-Nuia Muusikakoolist. Külla oli kutsutud Margus Põldsepp oma õpilastega. Koos mängiti särtsakaid karmoška- ja lõõtsalugusid.

Õhtu kulminatsiooniks kujunes vilistlaste ansamblimäng. Esineti 5 palaga. Mängijateks olid Õnnela Teearu, Riina-Merike Koemets, Heli Mõttus-Asson, Tiina Dammann ja

Guido Pütsepp. Kaasa mängisid ka Maarika Reinhold klaveril ja Ants Loos basskitarril.

Sünnipäev möödus meeleolukalt akordioniõpetaja Malle Järve juhtimisel.