Neljapäeval, 6. juunil kell 19 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses KONTSERT

Koostöös muusikakooli hoolekoguga paneme peopäeval kultuurikeskuse fuajeesse annetuskasti, kuhu lapsevanemad ja külalised saavad annetada - KLAVER Valga Muusikakooli 100. sünnipäevaks

Lootusrikkalt ja tänulikult

Valga Muusikakooli kollektiiv

Meie kool asutati 1922. aastal. Valga Muusikakooli on lõpetanud tuntud Eesti pianist ja klaveripedagoog Heljo Sepp.

Valga Muusikakoolis õpib üle kahesaja õpilase erinevatel erialadel ning õppesuundadel ja -tasemetel. Populaarsemaks pilliks on läbi aegade olnud ja seni jäänud klaver.

Alates 1996. aastast korraldab kool rahvusvahelist klaveriansamblite festivali. Valga Muusikakooli saal on ka piirkonna oluline kontserdipaik.

Viimane kontsertklaver soetati koolile 70-ndatel aastatel.

Siinkohal kutsume meie vilistlasi ja teisi Valga Muusikakooli sõpru toetama ettevõtmist KONTSERTKLAVER VALGA MUUSIKAKOOLI   100. SÜNNIPÄEVAKS