Kollektiiv

INFO   kool@valgamuusikakool.ee
     
ADMINISTRATSIOON  

 

Tiia Parmo direktor

tiia.parmo@valgamuusikakool.ee

Merilyn Treial õppealajuhataja

merilyn.treial@gmail.com

Kaidi Kuus

sekretär kaidi.kuus@valgamuusikakool.ee

Igor Hulkko

majandusjuhataja igorhulkko@hotmail.com
   

 

ÕPETAJAD  

 

Koidu Ahk rahvamuusika

tsirguko@gmail.com

Jüri Goltsov orel, kontsertmeister

jyrigoltsov@yahoo.com

Heinar Hernits viiul

 

Novella Hanson

rütmimuusika, laul nelly.hanson@gmail.com
Kristo Joosep löökpillid

kristojoosep@gmail.com

Malle Järv

akordion malle.jarv@mail.ee

Helin Karja

klaver hkarja@gmail.com
Helle Karja akordion

helle.karja@gmail.com

Olga Krivtsova

klaver KR_OLGA0506@mail.ru

Karl-Markus Kohv

löökpillid markuskohv@gmail.com
Hugo Kähri kitarr

hugo.kahri@gmail.com

Enno Lepnurm

tšello lepnurm@gmail.com

Ants Loos

klaver

ants.loos@valgamuusikakool.ee

Helle Minski

klaver helleminski@gmail.com

Vladimiri Minski

akordion, kitarr vladimirminski@valgamuusikakool.ee

Mati Mölder

kitarr matimlder@gmail.com
Reet Noorkõiv solfedžo

reetn7@gmail.com

Andris Niklavićs arvutimuusika

 

     

Aveli Paide

puhkpill avelipaide@gmail.com

Merike Pauskar

klaver pauskar.m@gmail.com

Viive Piir

klaver viive123@hot.ee

Vaike Pikk

viiul vaike.pikk@valgamuusikakool.ee
Ants Puusta puhkpill

 

Elle Puusta solfedžo

elle.puusta@gmail.com

Sirje Päss

solfedžo, viiul sirje.pass@gmail.com
Evald Raidma saateklass, laul

evaldraidma@gmail.com

José Antonio Page Ramirez

puhkpillid Jose.Page@hotmail.com

Lenel Rand

klaver lenelrand@gmail.com
Maarika Reinhold klaver

maarika.reinhold@mail.ee

Jelizaveta Saimra

viiul saimra1997@mail.ru

Piret Tiirak

klaver pirettiirak@mail.ee

Merilyn Treial

klaver merilyn.treial@gmail.com

Piret Veevo

muusikalugu, solf.  
   

 

ABIPERSONAL  

 

Mare Krums

   

Maarika Malleus

   
Ilmar Oja