III advendi kontsert

19. detsembril kontsert

19. detsembril kell 18 esineb Valga Muusikakoolis akordioniduo koosseisus Allan Jakobi ja Henn Rebane.

Pilet 6.- €, sooduspilet 4,- €

2017-2018 I trimestri parimad

Kiidame  2017/18.a  1. trimestri väga hea õppeedukuse, hoolsuse ja käitumisega õpilasi

Reedel, 1. detsembril kell 16 kontsert "Mozarti imeline maailm"

Tartu II Muusikakooli õpilased mängivad Mozarti perekonna liikmete poolt loodud muusikat. Kontserdikavas kõlab nii maailmakuulsa imelapse Wolfgang Amadeus Mozarti kui tema isa Leopold Mozarti muusika.

Lisatud ka kava

Reedel, 24. novembril kell 15.00

Külas Riia J. Medinši nimelise I muusikakooli klaveriõpilased.

Kontsert on tasuta!

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi tunnustus

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts tunnustas parimaid XII laulu- ja tantsupeol osalenud Valga maakonna kollektiive ja nende juhendajaid. Valga Muusikakooli rahvamuusikaansambel "Kirekind" - juhendaja Koidu Ahk - pälvis tunnustuse rahvamuusika peol osalenud kollektiivina.

Heljo Sepp 95 - kontsert 19. oktoobril algusega kell 16

15. oktoobril 1922 aastal Valgas sündinud pianist ja muusikapedagoog Heljo Sepp oli saanud looduselt head eeldused ja saatuselt head õpetajad.

Reedel, kell 19 Valga Muusikakoolis kontsert!

Pilet 6.- €, sooduspilet 4.- €

Valga Muusikakooli Stuudiumist

Sügisest alates läheb Valga Muusikakool tasapisi, vastavalt oma tehnilistele võimalustele, üle elektroonsele infosüsteemile Stuudium.

Uudiste arhiiv