KONTSERT - Kirke Karja ja Rudolfs Macats

Neljapäeval, 13. veebruaril kell 18 Valga Muusikakoolis

TASUTA

Eesti Muusikaauhinnad

Saku Suurhallis toimus 24. jaanuaril muusikatööstuse aastasündmus Eesti Muusikaauhinnad 2020. Panuse eest Eesti muusikasse tunnustati ansamblit FIX. Ansamblisse on läbi aastate kuulunud ja auhinnagalal astusid teiste ansambliliikmete seas üles meie õpetajad Novella Hanson ja Evald Raidma.

Palju õnne!

XIX Klaveriansamblite Festival

Juba 7. veebruaril saab hoo sisse XIX klaveriansamblite festival, mis sel aastal on ühendatud festivaliga "Ühe pilli lugu"

Ootame kõiki osalema!

Toimuvatest kontsertidest loe  SIIT

Kauneid pühi!

Valga Muusikakool vaheajal

23.12 - 26.12 koolimaja suletud

27.12 koolimaja avatud

30.12 - 02.01 koolimaja suletud

03.01. koolimaja avatud

II advendi kontsert

Lustlik klaver

16. novembril 2019 toimus Lasnamäe muusikakoolis 5. konkurss LUSTLIK KLAVER. Konkursil osalesid klaveriõpilased muusikakoolidest üle Eesti.

Kõigis vanusegruppides pidid õpilased esitama 2 pala – lisaks kohustuslikule noore eesti helilooja palale teise pala enda vabal valikul.

Kuni 11-12-aastaste vanuserühmas saavutas

I koha   Valga Muusikakooli 6. klassi klaveriõpilane Alice Rüütel (õp. Lenel Rand)

Palju õnne !

29.10.19 orkestriproovi ei toimu

Teisipäeval, 29.10.19 orkestriproovi ei toimu. Täpsem proovi toimumise kohta õp. Valdis Drullelt.

Sügisvaheaeg

Valga Muusikakooli sügisvaheaeg on 21. - 27. oktoobril 2019a

Koolimaja on avatud:

E, 21. oktoobril kell 8-13
T, 22. oktoobril kell 8-13
K, 23. oktoobril kell 8-16
N, 24. oktoobril kell 8-14
R, 25. oktoobril koolimaja suletud

8. oktoober Valga Muusikakoolis!

Teisipäeval, 8. oktoobril toimub Valga Muusikakooli töötajate õpetajatepäevale pühendatud õppekäik Sillamäe Muusikakooli.
Sellega seoses ära jäänud õppetunnid asendatakse juhendatud iseseisva tööga või tehakse kuu aja jooksul järele.
Täpsem info aineõpetajatelt!

Uudiste arhiiv