Silmapaistvamad jazzmuusikud!

Nomineeritud muusikute seas oli 2 Valga Muusikakooli vilistlast - Karmen Rõivassepp (2006a vilistlane) ja Kirke Karja (2004a vilistlane).

Reedel, 26. aprillil tunnustati Eesti Jazzliidu ja festivali Jazzkaar poolt Eesti silmapaistvamaid jazzmuusikuid.

Aasta Jazzmuusik 2024 tiitli pälvis laulja, helilooja ja arranžeerija Karmen Rõivassepp, kes viimased üksteist aastat tegutsenud Taanis ning tituleeriti mullu ka Aasta Jazziheliloojaks.

Aasta Jazzihelilooja on pianist ja helilooja Kirke Karja, kes on kirjutanud muusikat nii kammeransamblitele kui ka orkestritele.

Pärjatud sai ka Karja rahvusvaheline trio Karja/Renard/Wandinger, mis pälvis Aasta Jazzansambli tiitli.

Loe täpsemalt - https://www.jazzkaar.ee/aasta-jazzmuusik-2024-on-laulja-ja-helilooja-karmen-roivassepp/

Suured õnnesoovid teile - Karmen ja Kirke!