2018-2019

Kiidame

Kiidame koolivälistel üritustel eduka esinemise eest järgmisi õpilasi:

Filipp Võlegžanin - eduka esinemise eest D.Wirkhausi konkursil Tartu Valla Muusikakoolis; esinemiste eest festivalil “ Ühe pilli lugu: puhkpill” ja Läti Vabariigi 100. sünnipäeva kontsert-aktusel Valka Muusikakoolis.

Laura - Liis Saks - esinemise eest avalikus tunnis Liivimaa klaveripäeval H.Elleri nim. muusikakoolis ja Läti Vabariigi 100.sünnipäeva kontsert-aktusel Valka Muusikakoolis, Valga Hooldekodus, rahvusvahelisel muusikapäeval, kontserdil “Hingele Pai” Valga Gümnaasiumis;

Gerda Ly Käis - esinemiste eest Läti Vabariigi 100. sünnipäeva kontsert-aktusel ja kandlekontserdil Valka Muusikakoolis

Emma Hansson - esinemise eest kandle kontsert Valka Kultuurikeskuses      

Alice ja Annabel Rüütel  - esinemise eest Läti Vabariigi 100. sünnipäeva kontsert-aktusel Valka Muusikakoolis

Sander Sepp ja Daniil Petrovs - esinemiste eest Läti Vabariigi 100.sünnipäeva kontsert-aktusel Valka Muusikakoolis.

Meribell Mõttus, Teivi Kängsepp ja Laura Karu - esinemiste eest ansambel “Mezzo” , eest Läti Vabariigi 100. sünnipäeva kontsert- aktusel Valka Muusikakoolis

ans.Mezzo - rahvusvaheline muusikapäev

Grete Laine - rahvusvaheline muusikepäev

Kaisa Lill - rahvusvaheline muusikapäev

Kärt Post - esinemiste eest festivalil “ Ühe pilli lugu: puhkpill”

Tõiv Peegel - esinemiste eest festivalil “ Ühe pilli lugu: puhkpill”

Aare Säks - esinemiste eest festivalil “ Ühe pilli lugu: puhkpill”

Daniil Võlegžanin - esinemiste eest festivalil “ Ühe pilli lugu: puhkpill”

Artjom Šeršunovitš - esinemiste eest festivalil “ Ühe pilli lugu: puhkpill”

Beryt Paidra - kontsert  "Hingele pai"


I trimestri väga head õpitulemused:

1.klass

Armand Hansson

Auri Juul

Sandra Jõks

Greete Järvelaht

Elisabeth Kase

Berit Kerb

Angelina Kobzar

Irina Krjackova

Maksim Krjackovs

Hans Ladva

Gregor Laine

Marek Lauri Lindegrön

Tõiv Peegel

Piret Pinte

Marten Poola

Elly Purga

Mattias Pärnaku

Robert Saimra

Kristjan Suun

Aare Säks

Maximus Tamm

Marta Teder

Mari-Liis Vaiksoo

Herliko Veemees

Lisette Volmer

Laas Õunapuu

 

2.klass

Kristella-Mariliis Eespere

Kaisa Hark

Rasmus Erik Kadakas

Eliise Möldre

Luule Assol Otepalu

Kevin Peterson

Karola Piir

Maribel Piir

Hannamaria Pohh

Robin Tammor

Brayan Veske

Marleen Vodi

Sofia Võlegžanina

 

3.klass

Inessa Jallai

Kirke Kahro

Ariete Saar

 

4.klass

Ats-Artur Kuhi

Brianna Paidra

Anette Roop

Elisabeth Uibo

 

5.klass

Emma Hansson

Gerda Ly Käis

Kaisa Lill

Gerda Riemann

Alice Rüütel

Laura-Liis Saks

 

6.klass

Liina-Mai Põldsepp

Annabel Rüütel

 

7.klass

Grete Laine